KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894131
nr 1289 4131
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Lolli, Venedig. Motivet: 33x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:54:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr